You are here
Home > oferta

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych to zajęcie długotrwałe, które wymaga cierpliwości i rozwagi. Wyniki mogą pojawić się dopiero po miesiącu lub nawet kilku miesiącach, w zależności od konkurencyjności słów kluczowych. Szybkie efekty wiążą się często z nieprzestrzeganiem zasad, wyznaczonych przez Google i mogą dać pozytywny acz krótkotrwały efekt, gdyż kolejne aktualizacje algorytmu Google do walki ze spamem i nieuczciwymi praktykami pozycjonerskimi, spowodują nałożenie na domenę filtra i drastyczny spadek pozycji w wynikach wyszukiwania. Jeśli chcecie zatem Państwo uniknąć tego rodzaju niespodzianek, najlepiej zaufać umiejętnościom doświadczonego pozycjonera i cierpliwie czekać na efekty pracy.

Nasza oferta obejmuje następujące działania:

– audyt strony pod kątem SEO, analiza dotychczasowej struktury linków przychodzących, ich jakości, zakotwiczeń, analiza kodu strony, treści, jej relewantności w stosunku do słów kluczowych

– optymalizacja strony w taki sposób, by była ona przyjazna dla googlebota

– budowa zaplecza dla strony, pozyskiwanie naturalnych, mocnych linków prowadzących do domeny i podnoszących jej jakość

Pierwsze miejsce w Google nie jest łatwe do uzyskania, jako że konkurencja na poszczególne frazy z dnia na dzień rośnie, jednak przy odpowiedniej strategii pozycjonowania jest jak najbardziej możliwe, nawet dla najbardziej wymagających fraz.

Dlaczego pozycjonowanie w google? Z prostej przyczyny, ta wyszukiwarka jest monopolistą na polskim rynku, jest także jedną z najbardziej rozpoznawanych marek na polskim rynku, która oferuje szereg dodatkowych usług, jak poczta gmail, google maps, czy wirtualny dysk, a więc korzystanie z jej jest naturalne i wygodne.

Pozycjonowanie stron internetowych jest najprostszą formą reklamy, przynoszącą stały dopływ klientów, a więc reklamą zdecydowanie skuteczną. Pozycjonowanie stron w google zapewnia widoczność firmy na lokalnym i ogólnopolskim rynku, bo jak wiadomo, kogo nie ma w sieci, ten nie istnieje.

Top